O pracowni

Nasza historia

Pracownia Art Ben Nevis

Poszukiwanie sposobu na życie z możliwością pracy w domu, wykorzystanie umiejętności, które dość łatwo przychodziły, dokładając ociupinkę talentu – to wszystko zmieszałyśmy i utrwaliłyśmy w piecu, aby w rezultacie stworzyć naszą pracownię.

Samą technikę tworzenia ceramiki uczyłyśmy się na warsztatach w pracowni A&T Ceramika, najlepsi nauczyciele jakich do tej pory miałyśmy. Oni nigdy nie mieli dość, odpowiadali na wszystkie nasze pytania. Marcin nauczył nas lepić, tak, abyśmy miały z tego czystą przyjemność. Agnieszka pozwoliła podglądać i naśladować swoje własne, nietuzinkowe prace.

Nasze kynologiczne zainteresowania, które nieprzerwanie trwają od 1999 roku ukierunkowały główną branże wytwarzanej ceramiki, którą są rasowe i nie tylko, psy. W końcu „Tyle jest nas ile ras”.

Namalowany portret ukochanego psa na kubeczku, którego winno się codziennie wypełnić poranną kawą, ma umilić nam poranne wstawanie do pracy ( na miły początek dnia).

Zapraszamy do obejrzenia już zrealizowanych pomysłów i śledzenia nowych projektów. Jesteśmy zawsze gotowe na nowe wyzwania.